Po – Pá 10:00 - 21:00 So – Ne 10:00 - 20:00

Junior Cup 2019 6. ročník

Konečné výsledky sezóny 2019  A- Starší / B - Mladší chlapci / B - Mladší dívky / C - Nejmladší

 

Výsledky jednotlivých kol a Průběžné pořadí po jednotivých kolech

A - STARŠÍ:  1.k 1.PP / 2.k 2.PP / 3.k 3.PP / 4.k 4.PP / 5.k 5.PP  / 6.k 6.PP  / 7.k 7.PP / 8.k 8.PP / 9.kolo

 

B - MLADŠÍ CHLAPCI:  1.k 1.PP / 2.k 2.PP / 3.k 3.PP / 4.k 4.PP / 5.k 5.PP / 6.k 6.PP / 7.k 7.PP / 8.k 8.PP / 9.kolo

B - MLADŠÍ  DÍVKY:  1.k 1.PP / 2.k 2.PP / 3.k 3.PP / 4.k 4.PP / 5.k 5.PP / 6.k 6.PP / 7.k 7.PP / 8.k 8.PP / 9.kolo

C - NEJMLADŠÍ:  1.k 1.PP / 2.k 2.PP / 3.k 3.PP / 4.k 4.PP / 5.k 5.PP / 6.k 6.PP / 7.k 7.PP / 8.k 8.PP / 9.kolo

 

závěrečné 9. kolo se konalo 1. prosince

Startovní listina 9.kola (stav 30.lis 14:30)

Přihlášky a všechny zprávy posílejte prosím výhradně na adresu juniorcup@sportcentrumradonice.cz.

 
V přihlášce vždy uvádějte:
Příjmení a Jméno
rok narození
klub/oddíl/kroužek kde badminton trénuje (slouží k nalosování do prvních dvou kol)
 
Všechny zaslané přihlášky považujte automaticky za akceptované!
 

PROPOZICE

Prezence: 9:15 - 9:45  pokud budete mít zpoždění, dejte nám vědět na tel. 721 55 99 61, pokud nemůžete dorazit dejte nám prosím co nejdříve vědět emailem nebo telefonicky


Herní kategorie:

starší – ročník nar. 2002 - 2004  (U18 chlapci a dívky společně nebo zvlášť podle počtu přihlášených)

mladší – ročník nar. 2005 – 2007  (U15 chlapci a dívky zvlášť)

nejmladší – ročník nar. od 1.led 2008 a později  (U12 chlapci a dívky společně)

Turnaj není oficiálním podnikem GP ČBAS proto nemusíme striktně dodržovat ročník narození. Každý rád vyhrává ale v první řadě jde o to zahrát si a zabavit se u toho. Stejně některé děti fyzicky často převyšují i o dva roky starší kamarády. Dáváme šanci i začátečníkům kterým případně umožníme i start v nižší kategorii, naopak uvítáme když pokročilí hráči budou bojovat v kategorii vyšší. Pokud hráči kategorie nesedne může příště nastoupit v jiné! S jakoukoli připomínkou se na nás neváhajte obrátit hned v průběhu turnaje, pokusíme se vše vyřešit nejlépe jak to bude možné!

Herní systém: švýcarský na 5-6 kol, v každém kole dva hrané sety do 15 bodů bez nastavení, za vyhraný set získává hráč jeden bod

Míče: hráči v kategorii starší dívky/chlapci hrají vlastními péřovými míčky (viz pozn. k míčům)

pro kategorie mladší dívky/chlapci a nejmladší poskytne pořadatel plastové míčky zdarma, pokud hráči chtějí hrát péřovými míčky mají tyto před plastovými přednost (viz pozn. k míčům)

Startovné: pro rok 2019 zůstává 200 Kč za hráče a platí se v hotovosti na recepci haly - při prezenci pak odevzdáte lísteček-potvrzení o zaplacení startovného za každého hráče

Termín konání: turnaj se hraje každou první neděli v měsíci (leden 2019 - prosinec 2019)

Přihlášky: výhradně emailem na juniorcup@sportcentrumradonice.cz  hráči se hlásí na každé kolo jednotlivě

Hraje se podle oficiálních pravidel badmintonu. S jakýmikoli dotazy se neváhejte KDYKOLI obrátit na vrchního rozhodčího. Buďme ale prosím tolerantní k začátečníkům - každý se to jednou učil. 

S tím souvisí prosba směrem k rodičům aby nejmenším dětem pomohli s rozhodováním. Větší děti už pomoc nepotřebují, naopak snažíme se dát jim prostor aby se naučili spolu komunikovat, dohodnout se a hrát Fair play - známe v Evropě i velké mezinárodní hobby tunaje kde to funguje stejně a hráči pouze obsluhují skóre. Pokud se vyskytne problém může hráč hru zastavit a požádat o pomoc vrchního rozhodčího který poradí-rozhodne a případně přidělí na kurt zkušenejšího staršího hráče jako hlavního rozhodčího.

Po dohrání zápasu PEČLIVĚ ZKONTROLUJTE zápisy z utkání, zejména zda odpovídá vítěz jednotlivých setů. Občas se stane že výsledek je zapsaný obráceně což jsme schopni zpětně opravit ale je tím ovlivněno nasazení do dalšího zápasu. Od druhého zápasu se budeme snažit zveřejnovat průběžné výsledky.

 

Poznámky k míčům:

Péřové míče - každý hráč si na kurt k zápasu přinese alespoň jeden nový míček. Před zahájením hry si oba hráči mohou vyzkoušet rychlost obou míčků. Každý set pak sehrají jedním míčem pokud se hráči nedomluví jinak. V případě neshod se obraťte na vrchního rozhodčího. 

Pokud hráči v nižších kategoriích chtějí hrát péřovými míčky mají tyto před plastovými přednost. Věříme že i v kategorii mladší dívky/chlapci budou hráči GP používat péřové míče na které jsou zvyklí a že jim to rodiče umožní a nebude docházet k neshodám.

Po celou dobu konání turnaje lze v recepci haly koupit péřové míče za zvýhodněnou cenu.

 

DŮLEŽITÉ!

Přezůvky s sebou! Pokud budete podporovat vaše svěřence na hale, je to nezbytně nutné (případně můžete použít návleky).

Součástí haly je i restaurace - po 3. nebo 4. odehraném zápase budou mít hráči i doprovod prostor na oběd. Ráno je možné zakoupit si stravenky.

Budeme velmi potěšeni když zůstanete i pár minut po skončení turnaje a zatleskáte vítězům, jistě si to zaslouží a až příště vyhrajete vy, také vás to potěší!